Filtruj
Rodzaj płyty wierzchniej
Rodzaj płyty wierzchniej
Płyta wierzchnia
Rodzaj płyty wierzchniej
Ilość strun
Rodzaj płyty wierzchniej
Przeznaczenie
Cena
  • od
    do

Gitary – salon muzyczny Elpa

Gitara jest instrumentem strunowym szarpanym, który w obecnych czasach jest najbardziej popularnym muzycznym prezentem. Sama idea szarpania struny i stwarzania dzięki temu dźwięku jest już bardzo stara. Pierwszych tak zwanych przodków naszej gitary możemy szukać w epoce nowożytnej. Obecnie oczywiście instrument ten uległ modyfikacjom, a za sprawą postępu technologicznego rozwinął się i ewoluował, dając różne typy gitar. Nie wchodząc w szczegóły, możemy podzielić gitary na cztery główne typy: akustyczne (elektroakustyczne), klasyczne (elektroklasyczne), elektryczne i basowe. W ofercie naszego sklepu można znaleźć gitary w zależności od preferowanego stylu muzycznego, rodzaju gitary, a także ceny, koloru czy innych parametrów.

Gitary akustyczne i elektroakustyczne

Elpa oferuje szeroki wybór zarówno gitar akustycznych, jak i elektroakustycznych. Nasz sklep ma w swoich asortymencie instrumenty popularnych producentów gitar między innymi Martin, Fender, Furch, Framus czy Takamine.
Gitary elektroakustyczne to po prostu gitary akustyczne wyposażone w elektronikę i przetwornik, dzięki którym mogą być one podłączone bezpośrednio do wzmacniaczy lub systemów nagłośnieniowych.

Gitary klasyczne

Najczęściej wybieraną grupą gitar, szczególnie dla początkujących muzyków są gitary klasyczne. Muszą one sprostać wielu wymaganiom, w zależności od oczekiwań klienta. Z jednej strony powinny idealnie nadawać się do nauki gry, ale również są wykorzystywane na przykład przez gitarzystów jazzowych czy bluesowych. W naszym sklepie mogą znaleźć Państwo profesjonalne gitary klasyczne z wyższej półki, ale również mniejsze instrumenty, które będą bardzo dobrze sprawdzać się do nauki gry zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Obok gitar klasycznych nasza oferta obejmuje także gitary elektroklasyczne, czyli wyposażone w przetwornik, który umożliwia podłączenie instrumentu do wzmacniacza. 

Gitary elektryczne

Sklep muzyczny Elpa oferuje swoim Klientom również gitary elektryczne najbardziej cenionych marek takich jak Fender, Ibanez, Yamaha, ESP i wielu innych. Posiadamy gitary, które spełnią oczekiwania muzyków preferujących różne style muzyczne, od jazzowych, przez klasyczne, rockowe aranżacje, aż po  instrumenty stworzone do najcięższych odmian metalu.

Gitary basowe

Oferta naszego sklepu to szeroki wybór gitar basowych najpopularniejszych marek, między innymi: Fender, Yamaha, Ibanez, Squier i ESP. Znajdą Państwo u nas gitary basowe czterostrunowe, pięciostrunowe i sześciostrunowe. Instrumenty przeznaczone do jazzu, bluesa, rocka i muzyki metalowej. Każdy muzyk znajdzie sprzęt idealny do swoich potrzeb.

Wzmacniacze i kolumny

Sklep muzyczny Elpa posiada wzmacniacze do gitar i kolumny gitarowe takich firm jak Marshall, Blakstar, Engl, Vox czy Fender. Chcemy, żeby nasz sklep spełnił Państwa oczekiwania zarówno te związane ze sprzętem i jego jakością, ale również oferując liczne akcesoria, dodatki i pomoc  doborze odpowiedniego sprzętu.

Akcesoria do gitar

Oferujemy szeroki wybór akcesoriów i części gitarowych, spośród których najczęściej kupowanymi są efekty gitarowe i basowe oraz struny. Posiadamy efekty i procesory gitarowe, basowe oraz efekty przeznaczone do gitar akustycznych. Posiadamy struny do gitar niklowane, stalowe i powlekane.

 Blackstar ID:Core Stereo 40 Blackstar ID:Core Stereo 40
Producent: Blackstar
Cena: 890,00 zł
szt.
zobacz więcej
 Cort AD810 12E OP Cort AD810 12E OP
Producent: Cort
Cena: 760,00 zł
szt.
zobacz więcej
 Cort B4 PLUS MH OPN Cort B4 PLUS MH OPN
Producent: Cort
Cena: 1 650,00 zł
szt.
zobacz więcej
 Cort C4 PLUS ZBMH OTAB Cort C4 PLUS ZBMH OTAB
Producent: Cort
Cena: 1 490,00 zł
szt.
zobacz więcej
 Cort GB 54 JJ NAT Cort GB 54 JJ NAT
Producent: Cort
Cena: 1 390,00 zł
szt.
zobacz więcej
 Cort KX 500 SDG Cort KX 500 SDG
Producent: Cort
Cena: 2 690,00 zł
szt.
zobacz więcej
 ESP LTD EC-1000 Piezo QM STB ESP LTD EC-1000 Piezo QM STB
Producent: ESP LTD
Cena: 5 690,00 zł
szt.
zobacz więcej
 ESP LTD SN-1000HT PB ESP LTD SN-1000HT PB
Producent: ESP LTD
Cena: 5 490,00 zł
szt.
zobacz więcej
 Fender Player Jazz Bass Polar White Fender Player Jazz Bass Polar White
Producent: Fender
Cena: 3 090,00 zł
szt.
zobacz więcej
 ORTEGA VE40-OSW ORTEGA VE40-OSW
Producent: Ortega
Cena: 10,00 zł
szt.
zobacz więcej
 WASHBURN BTS 24 S N WASHBURN BTS 24 S N
Producent: Washburn
Cena: 2 180,00 zł
szt.
zobacz więcej
Acus One Forstrings 6T Acus One Forstrings 6T
Producent: Acus
Cena: 2 890,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl