Filtruj
Cena
  • od
    do

Kable audio do instrumentów

Od dawna dużym dylematem każdego, kto kupuje kolumny głośnikowe, jest to, jak poprawić jakość brzmienia swojego zestawu muzycznego. Jednym, z czynników jest zakup odpowiednich kabli  AUDIO. Kabel głośnikowy, to system, który nie tylko łączy poszczególne elementy naszego zestawu ale także wpływa na jakość słuchanego dźwięku. Aby kupić odpowiedni kabel do swojego instrumentu, powinniśmy sugerować się jego właściwościami fizycznymi, czyli rezystencją, pojemnością oraz indukcyjnością. Każdy kabel cechuje się rezystencją, która wynika z jego wymiarów i zastosowanego materiału. Na jego parametry wpływa także geometria kabla, a także kształt. Dlatego kupując kabel AUDIO powinniśmy zastanowić się nad tym, jaki kabel chcemy, jakiej długości, a także, co najważniejsze powinniśmy wcześniej poznać jego parametry oraz cenę.
Instrumenty elektryczne, systemy nagłośnieniowe i studyjne muszą być podłączone między sobą kablami, aby dobrze współdziałały, w celu umożliwiania im wysyłania i odbierania sygnałów. Kable Audio służą do analogowego przesyłu sygnałów audio pomiędzy źródłem dźwięku a odbiornikiem. . Dostępne w sprzedaży są także kable MIDI, które wykorzystywane są wszędzie tam, gdzie potrzebujemy podłączyć instrument midi, podłączenia kontrolera midi do interfejsu audio. Podział na kable z wtyczkami jack, Cinch i XLR nie jest przypadkowy. Kable tego typu posiadają bardzo podobne możliwości odnośnie transferu sygnału. Kable typu jack były skonstruowane tak, aby mogły być szybko i wygodnie wkładane i wykładane. Kable Cinch dzięki mnogości zakończeń montowano pomiędzy urządzenia na czas stały, a ich wtyczki wymagały dużo gniazd, co za tym idzie nie zajmowały dużo miejsca. Kable są koniecznością dla każdego muzyka, bez kabli nie byłoby muzyki rockowej, czy elektronicznej. Kable wysokiej jakości pozwalają na przesył sygnału bez zbędnych zmartwień, czy za chwilę usłyszymy zakłócenie.

Kable AUDIO, oferta sprzedaży

Sklep muzyczny ELPA w swojej ofercie sprzedaży posiada kable audio firmy Reds Music oraz wielu innych. Znajdujemy się w centrum miasta Bielsko – Biała, gdzie w prosty sposób można do nas dojechać samochodem. To co nas cechuje, to konkurencyjne ceny, a także fachowa obsługa. Nasi sprzedawcy znają bardzo dobrze każdy instrument, który znajduje się w sklepie, dlatego możesz ich o wszystko zapytać, z pewnością odpowiedzą na Twoje pytania. Serdecznie zapraszamy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl