Filtruj

Mikrofony konferencyjne

JTS GM-5218 JTS GM-5218
Producent: JTS
Cena:

334,00 zł

szt.
zobacz więcej
JTS GM-5218 L JTS GM-5218 L
Producent: JTS
Cena:

354,00 zł

szt.
zobacz więcej
JTS GML-5218 JTS GML-5218
Producent: JTS
Cena:

549,00 zł

szt.
zobacz więcej
MXL AC-404 MXL AC-404
Cena:

350,00 zł

szt.
zobacz więcej
MXL AC-424 MXL AC-424
Cena:

299,00 zł

szt.
zobacz więcej
Yoga GM-3 Yoga GM-3
Producent: Yoga
Cena:

150,00 zł

szt.
zobacz więcej
Yoga GM-4 Yoga GM-4
Producent: Yoga
Cena:

160,00 zł

szt.
zobacz więcej

Zebrane w tej kategorii mikrofony konferencyjne – zgodnie z nazwą – znajdują zastosowanie przede wszystkim w nagłośnieniu wypowiedzi osób w większych pomieszczeniach. Przykładowo, może to być:

  • sala konferencyjna
  • świątynia
  • sąd

Wszędzie tam, gdzie wypowiedzi są kierowane do większego grona, idealnie sprawdza się oferowane przez nas nagłośnienie konferencyjne. Starannie wyselekcjonowane mikrofony wyróżniają takie parametry jak wysoki poziom wyjścia czy szerokie pasmo przenoszenia, a dzięki nim dźwięk jest czysty i wyraźny.

W trakcie konferencji prasowej, spotkania biznesowego, nabożeństwa czy rozprawy sądowej istotne znaczenie może mieć każde wypowiedziane słowo. Z tego względu nie można dopuścić do sytuacji, w której z uwagi na problemy techniczne i słaby sprzęt wypowiedzi są zniekształcone lub wręcz niezrozumiałe.

Mikrofon konferencyjny – najważniejsze atuty

W trosce o komfort klienta oferujemy cały zestaw mikrofonów konferencyjnych. Udostępniamy bogato wyposażoną kategorię z wyselekcjonowanymi modelami, które łączy solidność i wysoka jakość wykonania.

Ciekawym rodzajem mikrofonów zbierających dźwięk na konferencjach i podobnych eventach są przenośne warianty zasilane przez złącze USB. Ich specjalna konstrukcja jest bardzo kompaktowa, więc bardzo łatwo je przewozić i przechowywać, używając w dowolnym miejscu na briefingach prasowych czy spotkaniach medialnych.

Stawiamy na różnorodność, dlatego udostępniamy klientom mikrofony zbierające na tzw. gęsiej szyi, czyli elastycznym przewodzie, a także warianty do ustawienia na podłożu lub podstawie stołowej. Ważnym elementem z punktu klientów medialnych są tzw. mikrofony dziennikarskie – idealnie sprawdzające się zarówno w trakcie konferencji prasowych i briefingów, jak i przeprowadzania wywiadów, realizowaniu reportaży czy transmisji emitowanej „na żywo”.

Na co zwrócić uwagę?

Wybierając mikrofon z tej kategorii, nie kieruj się wyłącznie ceną. Sprawdź m.in.:

  • wymiary
  • zasilanie
  • pasmo przenoszenia
  • impedancję wyjściową

Jak ustawić i przymocować mikrofon? Czy posiada włącznik? Wybierz optymalnie, w związku ze swoimi profesjonalnymi, zawodowymi czy też hobbystycznymi potrzebami. W salonie muzycznym i sklepie internetowym ELPA sprzedajemy produkty takich marek jak JTS, MXL czy YOGA. Dzięki nim nagłośnienie wydarzeń w rodzaju konferencji prasowych jest ułatwionym zadaniem.

Czysty dźwięk rejestrowany przez profesjonalne mikrofony pozwala przeprowadzić spotkanie z mediami bez zakłóceń czy szumów. Sprawdź również pozostałe kategorie z mikrofonami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium