Filtruj
Producent
Cena
  • od
    do

Statywy do instrumentów dętych

Athletic SAX Athletic SAX
Producent: Athletic
Cena:

70,00 zł

szt.
zobacz więcej

Statywy do Instrumentów Dętych blaszanych

Statyw to idealnie narzędzie do pomocy jednakowo muzykom na przykład perkusistom, ale może służyć również wokalistom oraz funkcjonować jako panel na nuty. W każdym z tych przypadków wybór statywu to trudna decyzja. Pamiętać należy, że aby ocenić, czy nasz statyw spełnia swoje zadania potrzeba co najmniej kilku tygodni. Tylko użytkowanie tego urządzenia pozwoli nam sprawdzić, czy konkretny statyw będzie nam odpowiadał. Statyw na instrument dęty jest niezbędnym narzędziem dla każdego muzyka. Szczególnie dla muzyka, który gra dużo koncertów, szczególnie z orkiestrą dętą, kiedy to na przykład muszą oni zmienić instrument. Wtedy bez problemu nie tylko ich instrument będzie spoczywał bezpiecznie ale też nie będzie miał możliwości wykrzywienia się, czy też wygięcia, ubicia, czy też nawet zlamania.

Statywy do instrumentów – rodzaje

Możemy rozróżnić statywy w zależności od jego zastosowania. Wyróżnić można statywy do instrumentów dętych; statywy gitarowe, kolumnowe, mikrofonowe, a także dla instrumentów klawiszowych oraz statywy na światła. Osobną grupę stanowią również pulpity do nut. Każde urządzenie ze względu na swoje przeznaczenie jest inaczej zbudowane i pełni inne funkcje.

Statywy do instrumentów– użytkowanie

Statywy instrumentalne stanowią bezpieczne miejsce, w którym bez obaw może spoczywać konkretny instrument. Statywy mają ergonomiczny kształt, który został zaprojektowany specjalnie po to, aby pokazać piękno instrumentu. Każdy ze statywów ma specjalny mechanizm regulacji wysokości oraz ucisk zapobiegający przemieszczeniu się instrumentów. Statywy polecane są szczególnie muzykom operowym, dyrygentom, perkusistom, wokalistom oraz innym muzykom, którym zależy na bezpieczeństwie swojego instrumentu. Sklep muzyczny Elpa, serdecznie zapraszamy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium