Filtruj
Cena
  • od
    do

Procesory do studia nagrań


Muzyka jest wspaniałą sztuką, dzięki której możemy wyrazić w różny sposób swoje emocje i uczucia. Możemy zabrać swoich słuchaczy w niesamowitą podróż. Możemy własnym, domowym sposobem nagrać i stworzyć muzykę.
Homerecording w dzisiejszych czasach jeszcze nie był w taki prosty sposób dostępny. Wystarczy dobry komputer, odpowiedni procesor do studia nagrań, a także mikrofon, możemy już zacząć nagrywanie. Najważniejszymi i niezbędnymi rzeczami, które potrzebne są do stworzenia domowego studia muzycznego, to: komputer, do którego możemy potem podłączyć kolejne urządzenia, aby przesyłać do niego nagrywany przez nas dźwięk. Ważną sprawą jest to, abyśmy zaopatrzyli nasz komputer w dysk SSD, Następnym, ważnym czynnikiem w tworzeniu naszego studia muzycznego jest oprogramowanie, dzięki któremu będziemy mogli rejestrować dźwięk i w późniejszym etapie pracować nad jego możliwościami. Kolejny element to interfejs studio, jest to pewnego rodzaju karta muzyczna, która będzie nam służyć do rejestracji dźwięku, następnie to mikrofon, dzięki któremu możemy rejestrować nasz wokal, słuchawki, klawiatura MIDI, a także monitory studyjne, które możemy podłączyć bezpośrednio do naszego komputera, mają one za zadanie w jak najczystszej formie przesłać dźwięk do naszego komputera.

Procesory nagrań, oferta sprzedaży

Sklep muzyczny ELPA Bielsko – Biała posiada procesory nagrań takich firm, jak: PreSonus, RME, Universal Audio. Nasz sklep znajduje się w centrum miasta Bielsko – Biała, gdzie w prosty sposób można dojechać samochodem. Spośród konkurencji wyróżnia nas fachowa obsługa i konkurencyjne ceny. W ofercie posiadamy system sprzedaży ratalnej, który możemy odpowiednio dopasować do potrzeb naszego klienta. Serdecznie zapraszamy.

PreSonus TubePRE V2 PreSonus TubePRE V2
Producent: PreSonus
Cena: 644,00 zł
szt.
zobacz więcej
RME OctaMic II RME OctaMic II
Producent: RME
Cena: 5 750,00 zł
szt.
zobacz więcej
RME OctaMic XTC RME OctaMic XTC
Producent: RME
Cena: 8 440,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl