Filtruj

Zestawy z mikrofonem nagłownym i Lavalier

AKG WMS-420 Headworn Set AKG WMS-420 Headworn Set
Producent: AKG
Cena: 1 590,00 zł
szt.
zobacz więcej
AKG WMS-420 Vocal Set AKG WMS-420 Vocal Set
Producent: AKG
Cena: 1 750,00 zł
szt.
zobacz więcej
AKG WMS-45 Presenter Set AKG WMS-45 Presenter Set
Producent: AKG
Cena: 1 090,00 zł
szt.
zobacz więcej
AKG WMS-45 Sports Set AKG WMS-45 Sports Set
Producent: AKG
Cena: 1 390,00 zł
szt.
zobacz więcej
NOVOX FREE B1 NOVOX FREE B1
Producent: Novox
Cena: 490,00 zł
szt.
zobacz więcej
NOVOX FREE B2 NOVOX FREE B2
Producent: Novox
Cena: 590,00 zł
szt.
zobacz więcej
NOVOX FREE HB2 NOVOX FREE HB2
Producent: Novox
Cena: 590,00 zł
szt.
zobacz więcej
RODE Wireless GO II RODE Wireless GO II
Producent: Rode
Cena: 1 555,00 zł
szt.
zobacz więcej
Shure BLX 14E/MX53 Shure BLX 14E/MX53
Producent: Shure
Cena: 2 790,00 zł
szt.
zobacz więcej
Shure BLX 14E/P 31 Shure BLX 14E/P 31
Producent: Shure
Cena: 1 650,00 zł
szt.
zobacz więcej

Mikrofony nagłowne bezprzewodowe

Mikrofon bezprzewodowy nagłowny zapewnia niezwykłą wygodę w trakcie nagłaśniania eventów, realizacji nagrań czy pracy medialnej. Zestawy bezprzewodowe nagłowne są wykorzystywane przez szkoleniowców, muzyków czy dziennikarzy. Znajdziesz je w w tej kategorii i możesz mieć pewność, że dokonaliśmy optymalnej selekcji. Wysoka jakość, atrakcyjna cena, a przede wszystkim poszukiwane przez klientów parametry – tym wyróżnia się profesjonalny sprzęt w sklepie muzycznym online Elpa.

Oferujemy mikrofony bezprzewodowe nagłowne od wiodących producentów na rynku, m.in.:

  • AKG
  • Novox
  • Shure

Dlaczego właśnie te modele trafiły do naszego asortymentu? Odpowiedź zawiera się w jakości i specyfikacji technicznej tych urządzeń. Mikrofony nagłowne, pojemnościowe, jednokierunkowe, ze stosunkowo szerokim pasmem przenoszenia, są zintegrowane z nadajnikami i odbiornikami.

Ich najważniejszym atutem jest wygoda. Kupujesz gotowy zestaw z mikrofonem przystosowanym do umocowania na głowie. Komplet składa się też z nadajnika mocowanego na pasku profesjonalnego odbiornika. Nie musisz konfigurować sprzętu czy martwić się częstotliwością oraz innymi zagadnieniami technologicznymi. Całość jest zaprojektowana w ten sposób, by po uruchomieniu po prostu łączyć mikrofon zbierający dźwięk tuż przy Twojej twarzy z odbiornikiem połączonym z systemem nagrywania lub nagłośnienia.

Wygoda bezprzewodowego mikrofonu

Mikrofon nagłowny bezprzewodowy jest świetnym wyborem dla trenerów prowadzących zajęcia sportowe, dla lektorów, szkoleniowców, prezenterów, wodzirejów, DJ-ów, nauczycieli, wreszcie: muzyków. Listę potencjalnych zainteresowanych można uzupełniać, ale przecież najlepiej wiesz, czego potrzebujesz do pracy lub realizacji swoich pasji.

Wybierz zestaw, który nie zawodzi: połączenie między nadajnikiem a odbiornikiem na odległość co najmniej kilkudziesięciu metrów. Wybierz sprzęt o długiej żywotności, lekkiej konstrukcji i parametrach, które czynią go doskonałym wyposażeniem dla profesjonalistów.

Skoro przeglądasz tę kategorię, wybierasz czystość brzmienia i znakomitą dynamikę od czołowych producentów w tym segmencie rynku. Profesjonalny mikrofon bezprzewodowy jest inwestycją w komfort i elastyczne możliwości realizacji swoich zadań. Niezależnie, czy na siłownię, muzyczną scenę czy do świątyni – jeśli kupujesz mikrofony bezprzewodowe w salonie Elpa, podejmujesz dobrą decyzję. Zapraszamy do obejrzenia produktów w tej kategorii i kontakt w sytuacji, gdy potrzebujesz więcej informacji lub danych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl