Filtruj
Cena
  • od
    do

Nagłośnienie, zestawy instrumentalne bezprzewodowe

AKG WMS 40 MINI 2 DUAL Mix Set AKG WMS 40 MINI 2 DUAL Mix Set
Producent: AKG
Cena:

980,00 zł

szt.
zobacz więcej
AKG WMS 40 MINI 2 Instrumental Set Dual AKG WMS 40 MINI 2 Instrumental Set Dual
Producent: AKG
Cena:

980,00 zł

szt.
zobacz więcej
AKG WMS-45 Instrumental Set AKG WMS-45 Instrumental Set
Producent: AKG
Cena:

1 290,00 zł

szt.
zobacz więcej
NUX B-2 PLUS NUX B-2 PLUS
Producent: NUX
Cena:

560,00 zł

szt.
zobacz więcej
NUX B-2 White NUX B-2 White
Producent: NUX
Cena:

520,00 zł

szt.
zobacz więcej
NUX B-5RC NUX B-5RC
Producent: NUX
Cena:

649,00 zł

szt.
zobacz więcej
NUX B-6 NUX B-6
Producent: NUX
Cena:

999,00 zł

szt.
zobacz więcej
NUX B-8 NUX B-8
Producent: NUX
Cena:

1 399,00 zł

szt.
zobacz więcej
Shure BLX 14E Shure BLX 14E
Producent: Shure
Cena:

1 790,00 zł

szt.
zobacz więcej
Shure BLX 14E/P98H Shure BLX 14E/P98H
Producent: Shure
Cena:

1 860,00 zł

szt.
zobacz więcej

Zestawy bezprzewodowe instrumentalne

Oferujemy bezprzewodowe nagłośnienie dla początkujących i zaawansowanych muzyków, którym zależy na wysokojakościowej transmisji dźwięku w różnych okolicznościach – od prób w domowych warunkach, po koncerty grane na klubowych i plenerowych estradach. Mikrofony bezprzewodowe AKG, NUX czy Shure z naszego sklepu internetowego doskonale sprawdzają się do przenoszenia sygnału nawet w obrębie kilkudziesięciu metrów. Dzięki ich jakości i niezawodności możesz znacznie poszerzyć zakres możliwości grania muzyki „na żywo”.

W tej kategorii znajdziesz sprzęt nie tylko dla wokalistów, ale także pozostałych muzyków tworzących zespół. System bezprzewodowy do gitary (przykładowy instrument) składa się z nadajnika lub nadajników, które można zamontować do paska. Przenoszą one dźwięk nawet na odległość 100 metrów. Nadajnik nie wymaga ani przewodu dla przeniesienia dźwięku, ani kabla zasilającego, ponieważ wystarczy użyć standardowych baterii zapewniających pracę urządzenia przez kilkadziesiąt godzin.

Dlaczego warto mieć system bezprzewodowy instrumentalny?

Choć przewodowe systemy nagłośnieniowe mają wielu zwolenników, nie brakuje muzyków, którzy cenią możliwości stwarzane przez instrumentalne systemy bezprzewodowe. Dlaczego? Po pierwsze, na scenie znajduje się mniej kabli i łatwiej się po niej poruszać. Po drugie, oszczędzasz czas potrzebny na podpinanie sprzętu i konfigurację. I wreszcie po trzecie, oszczędzasz miejsce, np. w samochodzie do transportu sprzętu.

Wszystko to sprawia, że jesteś w stanie błyskawicznie rozpocząć występ. Wystarczy, że zamiast przeciąganego kabla użyjesz mikrofonów bezprzewodowych i systemu do gitar oraz pozostałych instrumentów. To ułatwia wykonywanie określonych ruchów scenicznych, dynamiczne poruszanie się czy po prostu żywiołową grę.

Staranna selekcja urządzeń

W sklepie internetowym Elpa stawiamy na różnorodność docenianą przez muzyków wielu gatunków, ale zawsze selekcjonujemy sprzęt pod kątem jakości i funkcjonalności. Tak samo w przypadku instrumentalnych zestawów bezprzewodowych. Renoma marek AKG czy Shure nie pozostawia wątpliwości, że interesuje nas wyłącznie ciekawe wyposażenie dla muzyków szukających najlepszego dźwięku w dobrej cenie.

Przed złożeniem zamówienia porównaj dostępne zestawy pod kątem zasięgu, zasilania czy pozostałych parametrów technicznych. Wybierz system pojedynczy lub podwójny, sprawdź też, co najlepiej pasuje do Twojej gitary lub innego instrumentu. W razie pytań albo wątpliwości skontaktuj się z naszym doświadczonym i pomocnym zespołem sprzedawców.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium