Filtruj
Cena
  • od
    do

Hardware do perkusji

Pearl P-2050C Eliminator Red Line Pearl P-2050C Eliminator Red Line
Producent: Pearl
Cena:

1 290,00 zł

szt.
zobacz więcej
Pearl P-2052B  Eliminator Pearl P-2052B Eliminator
Producent: Pearl
Cena:

2 490,00 zł

szt.
zobacz więcej
Pearl P-2052C  Eliminator Pearl P-2052C Eliminator
Producent: Pearl
Cena:

2 490,00 zł

szt.
zobacz więcej
Pearl P-3002C Demon Chain Drive Pearl P-3002C Demon Chain Drive
Producent: Pearl
Cena:

4 090,00 zł

szt.
zobacz więcej
Pearl P-930 Demonator Pearl P-930 Demonator
Producent: Pearl
Cena:

590,00 zł

szt.
zobacz więcej
Pearl P-932 Demonator Pearl P-932 Demonator
Producent: Pearl
Cena:

1 350,00 zł

szt.
zobacz więcej
Yamaha HW-3 Yamaha HW-3
Producent: Yamaha
Cena:

1 980,00 zł

szt.
zobacz więcej

Hardware do perkusji

Hardware do perkusji to nie inaczej jak zbiór statywów perkusyjnych, ramion, ram, pedałów, które służą do obsługi bębna basowego, stołków, inaczej mówiąc są to wszystkie urządzenia, które sprawiają, że nasz zestaw perkusyjny powinien dobrze działać. Jest to szkielet, na którym zbudowany jest nasz instrument. Dzięki niemu mamy pewność, że nasz zestaw jest bezpiecznie usytuowany oraz przygotowany do grania.

Możemy wyróżnić następujące elementy hardwaru perkusji:

statywy na talerze, dzięki swojej budowie umożliwiają one zamontowanie talerzy perkusyjnych na dogodnej dla nas pozycji, czy wysokości. Następnie możemy wyróżnić też statyw pod hi – hat, który jest specyficzny ze względu na talerz, który utrzymuje. Talerze umiejscowione są na jego szczycie. Statyw pod werbel. Nasz werbel musi stać na stabilnym i nie wpływającym na jego brzmienie statywie. Statyw ten posiada trzy rączki, które podtrzymują werbel. Kolejny element hardwaru to pedał bębna basowego. Bęben basowy jest obsługiwany za pomocą pedału, który stoi na stabilnej podstawie, posiada ruchomą platformę, na którą kładziemy naszą stopę oraz łańcuch, który łączy platformę z maszynką w utrzymującą i wprawiającą w ruch bijak, który to z kolei ma bezpośredni kontakt z membraną. Jej regulacja pozwala na dostosowanie czułości całego mechanizmu do indywidualnych potrzeb. Ostatnim elementrm hardwaru jest stołek perkusyjny. Poza zapewnieniem komfortu gry, trzeba  mieć pewność aby stołek był w pełni sprawny.

Hardware do perkusji, oferta sprzedaży

Elpa salon muzyczny Bielsko – Biała w swojej ofercie sprzedaży posiada hardware do perkusji takich firm, jak: Pearl czy Tama. W naszym sklepie pracuje profesjonalna ekipa sprzedawców, więc nie zawahaj zadać się im każdego pytania, na pewno na nie odpowiedzą. Znajdujemy się w centrum miasta Bielsko – Biała, gdzie w prosty sposób można do nas dojechać samochodem. Sklep muzyczny ELPA, serdecznie zapraszamy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium