Instrumenty smyczkowe

Instrumenty smyczkowe należą do grupy instrumentów strunowych. Ową grupę możemy podzielić na:
instrumenty smyczkowe, czyli skrzypce, altówka, wiolonczela, kontrabas. Instrumenty szarpane, to harfa, lutnia, gitara, mandolina, mandola. Instrumenty klawiszowe, czyli klawikord, klawesyn, fortepian, czy pianino. W instrumentach strunowych głównym źródłem dźwięku jest drgająca struna, dźwięk ten powstaje poprzez pocieranie smyczka o strunę. Budowa instrumentów strunowych: pudło rezonansowe z dwoma otworami, gryf, który zakończony jest główką w kształcie ślimaka, dusza znajdująca się wewnątrz pudła rezonansowego oraz smyczek, który wykonany jest z drewnianego pręta i końskiego włosia.

Instrumenty smyczkowe - produkty polecane przez koneserów i znawców branży

Muzyka klasyczna jest Ci bliska? Chcesz jak najlepiej rozwijać swoją pasję poprzez owocną naukę gry na instrumentach smyczkowych? Zajrzyj do naszego sklepu - rozpocznij swoją przygodę z muzyką poprzez zakup niezbędnych instrumentów: altówki, skrzypiec, wiolonczeli. Dobierz do zakupionego instrumentu niezbędne akcesoria, które zapewnią Tobie i komfort i wygodę nauki, a także wyjątkowy, czysty dźwięk: smyczki, struny do instrumentów smyczkowych, podpórki do instrumentów smyczkowych, statywy, pokrowce i futerały.

Polecamy wyłącznie instrumenty i akcesoria cenione w branży. Z nami Twoja nauka gry na instrumentach smyczkowych będzie odbywać się na wysokim poziomie - polecamy instrumenty smyczkowe, których na co dzień używają najlepsi muzycy - rekomendując je podczas swoich koncertów.

Na szczególną uwagę w naszym asortymencie zasługują skrzypce Franz Sandner SV-300 Outfit - renomowany produkt cenionej marki Franz Sandner. Wysoka jakość wykonania z najlepszych tworzyw: z litego świerku, litowego jaworu, hebanu. Głęboki pełny dźwięk. Marka ta zadbała o każdy detal wykonania - wykończenia. W zestawie mocne struny i drewniany smyczek. Sklep muzyczny Elpa, zapraszamy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl