Bestsellery
Casio Privia PX-770
Casio Privia PX-770
3 399,00 zł
Meinl  CAJ-DRUMSET
Meinl CAJ-DRUMSET
2 150,00 zł
Pearl Master Custom BCX 924FP
Pearl Master Custom BCX 924FP
5 900,00 zł 4 900,00 zł
Shure GLXD 24/B 58
Shure GLXD 24/B 58
2 430,00 zł 1 890,00 zł
szt.

Struny do gitar

Struny do gitar mogą być wykonane z metalu, włókien naturalnych (np. jedwab), tworzywa sztucznego (nylon), a także odpowiednio spreparowanych zwierzęcych (instrumenty smyczkowe). Zasadą działania struny do gitary jest to, że w drgającej strunie powstaje fala stojąca. Dlatego, że struny są umocowane, powstają tam węzły fali. Są możliwe tylko takie drgania, dla których długość struny równa jest połowie długości fali lub jej wielokrotności.

Jak kupić struny do gitar elektrycznych

Zakup strun do gitary elektrycznej może czasami przysporzyć nam problem, szczególnie na początku naszej kariery muzycznej. Dlaczego? Ponieważ dźwięk, który wydawany jest przez struny naszego instrumentu dodatkowo przechodzi przez obróbkę w naszym wzmacniaczu. Jeżeli gramy w stroju drop C, powinniśmy zakupić struny grubsze, na przykład 12 – 56.

Oferta – struny do gitar

Struny do gitar są jednym z ważniejszych elementów, które wpływają na jej brzmienie. W naszej ofercie znajdują się struny do gitar następujących firm: Ernie Ball, D’addario, Dunlop, Elixir i wiele innych. W katalogu sprzedażowym posiadamy struny do tradycyjnych gitar sześciostrunowych elektrycznych, struny do gitar akustycznych, elektroakustycznych, do gitar basowych, a także sety do coraz bardziej popularniejszych gitar. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem strun go swojej gitary, powinieneś odwiedzić nasz sklep, który znajduje się w centrum miasta Bielsko – Biała,  Elpa salon muzyczny. W naszym sklepie pracuje fachowa obsługa, która zna każdy instrument w swoim sklepie. Dlatego, jeżeli nie wiesz, jaki instrument kupić, nie zawahaj się ich zapytać o poradę, na pewno swoim doświadczeniem pomogą Ci w wyborze odpowiedniego instrumentu. Posiadamy także możliwość zakupu ratalnego. Elpa salon muzyczny Bielsko – Biała, serdecznie zapraszamy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl