Filtruj
Cena
  • od
    do

Wydawnictwa muzyczne, programy

Programy muzyczne, nuty i podręczniki do muzyki

Salon muzyczny ELPA posiada w swojej ofercie bogaty asortyment podręczników do szkoły muzycznej. W głównej mierze do przedmiotów, które dotyczą kształcenia słuchu, rytmiki oraz poznawania zasad, które rządzą muzycznym językiem. Wraz z nauką gry powinniśmy także poznać historię muzycznych twórców. Podręczniki szkolne zawierają publikacje, które pomogą uczniom w zdobyciu wiedzy. Podręczniki do kształcenia słuchu zaś pomogą Twojemu dziecku poznać świat dźwięku, i zasady, które rządzą językiem muzycznym, zapisane w nutach. Technika czytania nut głosem pozwoli na odpowiednie nastrojenie i wyćwiczenie głosu. Zasady muzyki, czy harmonia, to podstawowe rzeczy, które powinien poznać uczeń drugiego stopnia szkoły muzycznej. Posiadamy podręczniki szkolne, materiały dydaktyczne, które przeznaczone są dla dzieci i nauczycieli, zarówno do szkoły muzycznej pierwszego, jak i drugiego stopnia, a także podręczniki akademickie, zeszyty nutowe i tablice muzyczne często wykorzystywane podczas zajęć szkolnych. 

Polecamy w naszym asortymencie profesjonalne programy muzyczne, nuty i podręczniki. U nas znajdziesz produkty cenione przez muzyków pracujących w branży, jak i przez nauczycieli prowadzących zajęcia w szkołach muzycznych i na uczelniach wyższych.

Nie ma produktu, który Cię interesuje w naszym asortymencie? Zapytaj! Postaramy się, aby wybrany podręcznik trafił do Twoich rąk.

Jakie nuty i podręczniki do muzyki kupić

Jeżeli nie wiesz, jakie nuty i podręczniki do muzyki kupić, to dobrze, że trafiłeś do naszego sklepu. Polecamy nuty i podręczniki do muzyki dla początkujących, osób które chcą nauczyć się grać na instrumencie oraz dla osób, które grają już w sposób zaawansowany, czyli różne poziomy muzyczne. Każdy, kto kocha muzykę, powinien odwiedzić nasz sklep. Nasza profesjonalna obsługa sprzedająca na pewno pomoże Tobie wybrać odpowiedni instrument czy podręczniki do nauki muzyki, dopasuje wszystko do poziomu Twojego grania oraz pokaże, czy zaprezentuje dany instrument, który pragniesz kupić, do tego posiadamy także sprzedaż ratalną. Jeżeli chcesz nauczyć się grać profesjonalnie, powinieneś kupić książki i podręczniki z nutami. Z pewnością poprowadzą one Ciebie przez piękny świat muzyki, a także pokażą i naprowadzą na różne style muzyczne.Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu, który znajduje się w centrum miasta Bielsko – Biała, gdzie w prosty sposób dojechać samochodem. Jeżeli zakupisz swój wymarzony instrument w naszym sklepie, na pewno będziesz do nas z chęcią wracał.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium