Szkoła na klarnet, część 1
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szkoła na klarnet, cz. 1 - Tadeusz Hejda
Podręcznik stworzony z myślą o początkujących klarnecistach. Autor zaplanował książkę tak, aby na początkowym etapie nauki nie była zbyt trudna, jednocześnie zawierając niezbędny materiał muzyczno-dydaktyczny do systematycznego opanowania instrumentu i kształtowania muzycznej wrażliwości ucznia.
Tadeusz Hejda stopniowo wprowadza trudności, dostosowując je do poziomu przeciętnie zdolnych uczniów. Dążeniem autora było również, aby materiał w podręczniku, dzięki odpowiedniemu uszeregowaniu problemowemu, umożliwiał przyswojenie podstaw gry na klarnecie, a jednocześnie sprawiał uczniom jak najwięcej przyjemności i satysfakcji z nauki.
Szczegóły wydania:
- Wersja językowa wydania: Polska
- Liczba stron: 128
- Oprawa: miękka
- Nr wydania: 16
- Rok wydania: 2020
- Przeznaczenie: instrument solo
- Format: N4 stojący (235x305 mm)
Ten podręcznik to doskonałe narzędzie do nauki gry na klarnecie, oferujące dobrze przemyślany materiał dydaktyczny, który pomaga uczniom rozwijać umiejętności w sposób przystępny i przyjemny.
