Allen & Heath CQ-20B

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 4 499,00 zł 4499.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Allen&Heath
Kod produktu: Allen & Heath CQ-20B

Opis

ALLEN HEATH CQ-20B - mikser cyfrowy

 

Miksuj mądrzej. Pracuj szybciej. Brzmij lepiej.

CQ wykorzystuje nasze znane przetwarzanie i efekty, dodaje nowe, ekscytujące narzędzia wspomagające miksowanie i pakuje to wszystko w naszą najmniejszą i najtańszą jak dotąd serię mikserów cyfrowych.

 

 

Szybkie i kompletne - Wybierz swój styl miksowania

Każdy kanał wejściowy CQ może być przełączany pomiędzy dwoma trybami. Szybkie kanały oferują przetwarzanie specyficzne dla instrumentu i aplikacji z możliwością wybrania pełnego kanału przetwarzania za pomocą jednego pokrętła. Potrzebujesz większej kontroli? Przełącz na kompletne kanały, aby uzyskać zaawansowane, dogłębne dostosowywanie parametrów.

 

Gain Asystent - Szybsze konfiguracje

Ustawienie właściwej wielkości wzmocnienia dla każdego kanału nie jest najbardziej ekscytującym zadaniem i szybko pochłania czas konfiguracji, ponieważ trzeba zająć się wieloma kanałami. Gain Assistant firmy CQ szybko i dokładnie ustawia optymalny poziom wzmocnienia dla jednego lub wielu kanałów wejściowych i stale monitoruje poziomy podczas występu, aby zapobiec nieprzyjemnym szczytom lub niespodziankom.

 

 

Feedback Assistant

Feedback Assistant firmy CQ automatycznie wykrywa i eliminuje problematyczne częstotliwości, korzystając z maksymalnie 16 filtrów na wyjście, dzięki czemu możesz miksować z pewnością i zapomnieć o sprzężeniach.

 

Nieskazitelny dźwięk

CQ czerpie z technologii z naszej najnowszej generacji konsolet do odtwarzania dźwięku na żywo, aby zapewnić jakość dźwięku wcześniej niewyobrażalną na tym poziomie miksera. Nieskazitelny dźwięk 96 kHz w połączeniu z wbudowanym przetwarzaniem klasy studyjnej i zoptymalizowanym zestawem efektów FX wyznacza nowy standard możliwości ultrakompaktowych mikserów cyfrowych.

 

 Wbudowane efekty - Nowy rodzaj efektów

CQ wprowadza nowy zestaw wysokiej jakości, przyjaznych dla użytkownika algorytmów pogłosu, opóźnienia i modulacji z ustawieniami specyficznymi dla instrumentu dla szybkiej konfiguracji. Wybrane jednostki wyposażone są w nasze nowe narzędzie FX Assist, które automatycznie kształtuje efekty i dynamicznie reaguje na sygnał wejściowy, aby mieć pewność, że Twój miks będzie wzmocniony efektami FX, a nie pochłonięty.

 

 

Przyjazny użytkownikowi - Zawsze masz kontrolę

Chociaż CQ-20B został zaprojektowany do pracy na scenie, możesz swobodnie miksować z dowolnego miejsca w sali za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji CQ MixPad i zintegrowanego dwupasmowego Wi-Fi.
CQ MixPad daje Ci kontrolę nad wszystkimi parametrami miksera, dzięki czemu możesz sprawdzać, miksować i nagrywać dźwięk z urządzenia mobilnego lub komputera.

 

Zintegrowane Wi-Fi

CQ-20B został zaprojektowany do sterowania za pomocą intuicyjnej aplikacji CQ MixPad i posiada zintegrowane, dwuzakresowe Wi-Fi, dzięki czemu nie musisz podłączać punktu dostępowego ani routera, aby korzystać z aplikacji do sterowania mikserem. Po prostu podłącz swoje urządzenia do bezpiecznej sieci Wi-Fi CQ i gotowe.

 

 

Nagrywanie i odtwarzanie

Pakiety CQ z wieloma opcjami nagrywania i odtwarzania, dzięki czemu zawsze będziesz gotowy do uchwycenia występu. Zintegrowany interfejs audio USB umożliwia łatwe wielościeżkowe nagrywanie, odtwarzanie i przesyłanie strumieniowe za pośrednictwem DAW, a gniazdo kart SD zapewnia niezawodne nagrywanie i odtwarzanie wielościeżkowe w podróży. Możesz nagrywać i odtwarzać pliki stereo za pomocą klucza USB, a nawet odtwarzać je z telefonu za pośrednictwem wbudowanej funkcji Bluetooth. CQ-20B zawiera również przypisywalne wyjście Alt-Out – idealne dla inżynierskiego połączenia IEM.

 

Połącz się

CQ-20B zapewnia całą łączność potrzebną do działania dzięki 16 wejściom mikrofonowym/liniowym i dwóm wejściom liniowym stereo. Jeśli chodzi o wyjścia, dostępna jest para głównych wyjść miksujących plus 6 wyjść dla miksów monitorowych – wystarczająca dla całego pasma – a także dostępne jest przypisywane wyjście alternatywne.

 

AMM - Uprość mowę

Zintegrowany automatyczny mikser mikrofonów (AMM) oznacza, że możesz natychmiast zredukować szumy tła i poprawić klarowność w zastosowaniach związanych z mową, bez kiwnięcia palcem. AMM jest dostępny na wszystkich kanałach wejściowych, co czyni go idealnym przenośnym mikserem do konferencji, podcastów, debat i produkcji teatralnych na małą skalę.

 

 

Specyfikacja Allen & Heath CQ-20B

 • Wejścia
  8 XLR
  8 XLR/TRS Combo
  4 TRS (stereo)
 • Wyjścia
  2 XLR (główne)
  6 XLR (monitory)
 • Przypisywalne wyjście Alt
 • Interfejs USB-B 24×24 (48/96 kHz)
 • Nagrywanie/odtwarzanie SD
  24×24 (48 kHz)
  16×16 (96 kHz)
 • Stereofoniczne nagrywanie/odtwarzanie USB z dedykowanym kanałem wejściowym
 • Odtwarzanie stereo Bluetooth z dedykowanym kanałem wejściowym
 • 4 silniki FX
 • Podwójne złącze przełącznika nożnego
 • Przypisywalne wyjście słuchawkowe TRS
 • Wbudowane dwuzakresowe Wi-Fi 2.4G/5G AC z automatycznym wyborem kanału

Dane techniczne

Mikser Cyfrowy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium