MXL USB.007 MXL USB.007
Cena: 999,00 zł
szt.
zobacz więcej
NOVOX NC-1 Game NOVOX NC-1 Game
Producent: Novox
Cena: 300,00 zł
szt.
zobacz więcej
NOVOX NC-1 Silver NOVOX NC-1 Silver
Producent: Novox
Cena: 270,00 zł
szt.
zobacz więcej
NOVOX NCX NOVOX NCX
Producent: Novox
Cena: 490,00 zł
szt.
zobacz więcej
RODE NT-USB RODE NT-USB
Producent: Rode
Cena: 855,00 zł
szt.
zobacz więcej
RODE NT5 para RODE NT5 para
Producent: Rode
Cena: 1 299,00 zł
szt.
zobacz więcej
sE GEMINI II sE GEMINI II
Producent: sE
Cena: 6 355,00 zł
szt.
zobacz więcej
Shure PG 27 USB Shure PG 27 USB
Producent: Shure
Cena: 890,00 zł
szt.
zobacz więcej
Shure PGA 181/C Shure PGA 181/C
Producent: Shure
Cena: 520,00 zł
szt.
zobacz więcej
Shure SM-7B Shure SM-7B
Producent: Shure
Cena: 1 850,00 zł
szt.
zobacz więcej

Mikrofony studyjne

Mikrofony studyjne najczęściej swoje zastosowanie znajdują przy sesjach nagraniowych, w studio, czy w homerecordingu. Czynnikiem, który wyróżnia te mikrofony wśród innych mikrofonów to przede wszystkim sposób mocowania mikrofonu do statywu. Chodzi tutaj o charakterystyczny koszyk, w którym znajduje się mikrofon. Są to najczęściej mikrofony wielkomembranowe.
Mikrofony studyjne możemy podzielić na: mikrofony pojemnościowe oraz na mikrofony dynamiczne. Te dwa typy mikrofonów stanowią 90% wszystkich mikrofonów, których będziesz w przyszłości używał. Mikrofony pojemnościowe wykorzystywane są najczęściej do instrumentów, które bogate są w wysokie częstotliwości, czyli gitary akustyczne, cymbały, pianina i fortepiany. Mikrofony dynamiczne natomiast używa się do nagrywania instrumentów o niskich i średnich zakresach częstotliwości, takich, jak: perkusja, wzmacniacze gitar elektrycznych.

Mikrofony studyjne, ELPA salon muzyczny Bielsko - Biała, oferta

Salon muzyczny Elpa Bielsko – Biała w swojej ofercie sprzedaży posiada mikrofony studyjne następujących firm: IK Multimedia, MXL, Marshall Electronics, Rode, sE, Shure i wielu innych znanych światowych marek. Mikrofon studyjny to nieodłączny element wszelkiego rodzaju nagrań, a z naszego asortymentu każdy zainteresowany klient znajdzie sprzęt, który będzie odpowiadał jego oczekiwaniom i potrzebom. Naszym klientom gwarantujemy wysokiej jakości sprzęt, który profesjonalny jest w każdym calu, jest prosty w obsłudze i w przystępnej cenie. Naszą cechą, która nas wyróżnia to profesjonalna obsługa. Sprzedawcy posiadają wiedzę na temat każdego sprzedawanego instrumentu, dlatego nie zawahaj się ich zapytać o wszystko. Posiadamy także system sprzedaży ratalnej. Sklep muzyczny Elpa znajduje się w centrum miasta Bielsko – Biała, gdzie w prosty sposób możemy dojechać samochodem. Serdecznie zapraszamy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl