Bestsellery
Casio Privia PX-770
Casio Privia PX-770
3 399,00 zł
szt.
Fender Player Stratocaster Polar White
Fender Player Stratocaster Polar White
2 850,00 zł
szt.
Martin D-15M Streetmaster
Martin D-15M Streetmaster
7 250,00 zł
szt.
Meinl  CAJ-DRUMSET
Meinl CAJ-DRUMSET
2 150,00 zł
szt.
Shure GLXD 24/B 58
Shure GLXD 24/B 58
2 430,00 zł 1 790,00 zł
szt.

Kolumny pasywne, nagłośnienie estradowe, sceniczne

Zestaw głośnikowy, to zestaw głośników, które umieszczone są w obudowie głośnikowej. Obudowa zapewnia izolację akustyczną między przednią i tylną stroną membrany głośnika niskotonowego, zapobiega w ten sposób tak zwanemu zwarciu akustycznemu. Zestaw głośnikowy wyposażony jest w zwrotnicę głośnikową, której zadaniem jest podział sygnału elektroakustycznego ze wzmacniacza na kilka węższych pasm, odtwarzanych następnie przez odpowiednie głośniki.
Zestawy głośnikowe wykorzystywane są w systemach stereo lub systemach wielokanałowych. Możemy je podzielić na: zestawy głośnikowe pasywne, które nie zawierają urządzeń wzmacniających, a także aktywne, które zawarte są w obudowie ze wzmacniaczem elektroakustycznym.
W terminologii tej zestawem głośnikowym nazywa się kompletny zestaw jednakowych lub różnych kolumn głośnikowych, a według ścisłego, fachowego nazewnictwa kolumna głośnikowa jest rodzajem zestawu głośnikowego, który składa się z kilku takich samych głośników, które ustawione są w linii w obudowie. Zestawy głośnikowe umieszcza się w obudowach otwartych, zamkniętych, czy z tunelem rezonansowym bass reflex. Zestawy głośnikowe w obudowach zamkniętych charakteryzują się lepszą charakterystyką impulsową dla małych częstotliwości niż zestawy głośnikowe w obudowach typu bass reflex. Obudowy z tunelem rezonansowym mają zaś za to większą efektywność, która podawana jest w dB w zakresie niskich częstotliwości, która jest bardzo ważnym parametrem charakteryzującym głośność zestawu, w porównaniu do obudów zamkniętych.

Kolumny pasywne, nagłośnienie estradowe, sceniczne, oferta sprzedaży

W swojej ofercie sprzedaży sklep muzyczny ELPA posiada kolumny pasywne, estradowe sceniczne następujących firm: Electro – Voice, IMG Stage Line by MONACOR, LDM, Peavey. Nasz sklep muzyczny znajduje się w centrum miasta Bielsko – Biała. W swojej ofercie posiadamy system sprzedaży ratalnej, który odpowiednio dopasujemy do portfela klienta. To, co nas wyróżnia to profesjonalna obsługa i konkurencyjne ceny, serdecznie zapraszamy.

Electro-Voice ZLX-12 Electro-Voice ZLX-12
Producent: Electro-Voice
Cena: 1 090,00 zł
szt.
zobacz więcej
Electro-Voice ZLX-15 Electro-Voice ZLX-15
Producent: Electro-Voice
Cena: 1 460,00 zł
szt.
zobacz więcej
LDM GVP-312 F/8 LDM GVP-312 F/8
Producent: LDM
Cena: 1 250,00 zł
szt.
zobacz więcej
LDM GVP-315 F/4 LDM GVP-315 F/4
Producent: LDM
Cena: 1 450,00 zł
szt.
zobacz więcej
LDM PYP-312   LDM PYP-312
Producent: LDM
Cena: 900,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl