Pasy do gitar

Pasy do gitar powinny należeć do podstawowego akcesorium każdego gitarzysty oraz basisty. Instrument oraz pasek ma być nie tylko funkcjonalny w każdym wydaniu, ale także ma wyglądać estetycznie i schludnie. W naszym sklepie posiadamy w sprzedaży paski różnych marek o prostej kolorystyce, jak i paski do gitar o wielu kolorach, które są dla muzyków, którzy chcą zaimponować na scenie swoim imagem.

Rodzaje pasów do gitar

Paski do gitar nylonowe. Są najtańszą odmianą pasków, które posiadamy w sprzedaży. Paski te, dzięki swojej uniwersalności oraz tym, że można je w prosty sposób przechowywać są bardzo popularne wśród gitarzystów, ponieważ można je w prosty sposób przechowywać, nawet w futerale od gitary.
Paski do gitar zamszowe. Są nieco droższe od pasków nylonowych ale dalej bardzo popularne wśród gitarzystów. Również zajmują one mało miejsca, można je w dowolnym miejscu przechowywać.
Paski do gitar skórzane, są ostatnim rodzajem pasków do gitary. Wiele gitarzystów, pomimo ceny pasków skórzanych posiada te paski, dlatego, że są przyjemne w dotyku, wygodne, oraz bezpieczne dla instrumentu. Niestety pasków tych już nie schowamy w każdym, wybranym przez nas miejscu.

Paski do gitar, oferta

Zawsze dobrze jest, gdy w swoim arsenale posiadamy kilka pasków do gitar. W swojej ofercie sprzedażowej posiadamy pasy do gitar następujących firm: Dunlop, Fender, czy Perri’s. Serdecznie zapraszamy wszystkich do naszego sklepu, który znajduje się w centrum miasta Bielsko – Biała. W naszym sklepie pracują najwyższej klasy sprzedawcy, którzy bez problemu odpowiedzą i pomogą Tobie wybrać najodpowiedniejszy instrument. W swojej ofercie posiadamy również możliwość sprzedaży ratalnej. Elpa salon muzyczny Bielsko – Biała, serdecznie zaprasza.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl