Bestsellery
Casio Privia PX-770
Casio Privia PX-770
3 399,00 zł
Meinl  CAJ-DRUMSET
Meinl CAJ-DRUMSET
2 150,00 zł
Pearl Master Custom BCX 924FP
Pearl Master Custom BCX 924FP
5 900,00 zł 4 900,00 zł
Shure GLXD 24/B 58
Shure GLXD 24/B 58
2 430,00 zł 1 890,00 zł
szt.

Pady do ćwiczeń

Pady ćwiczeniowe często nazywane są padami ćwiczebnymi. Powinny one być elementami w wyposażeniu każdego szanującego się perkusisty. Pady do ćwiczeń powinny także służyć nam do rozgrzewki przed koncertem lub grą w studiu oraz w domu, umożliwiając nam wielogodzinne ćwiczenia bez niszczenia naszego oraz sąsiadów słuchu. Pada do ćwiczeń możemy zabrać dosłownie wszędzie, nie zawiera on wiele miejsca i jest w miarę pakowny.

Rodzaje padów do ćwiczeń

Pady gumowe, żelowe, które zamierają membranę perkusyjną. Do bardziej tańszych rozwiązań należą masy elastoplastyczne. Pady gumowe są cichsze od tych, które są wyposażone w membranę, są one bardziej cenione prze perkusistów, którzy grają i ćwiczą wieczorami. Pady na kolano są ostatnio bardzo popularne wśród perkusistów. Są one bardzo praktyczne i mobilne, dzięki specjalnym rzepom możemy dostosować odpowiednio długość pasków i zamocować pad na nogę. Ostatnie to pady żelowe, które nakładamy na płaską powierzchnię (np. na werbel) i dzięki temu możemy zyskać bardzo tłumiony dźwięk.  

Pady do ćwiczeń, oferta sprzedaży

W swojej ofercie sprzedaży posiadamy pady do ćwiczeń następujących firm: Meinl, Zidjian oraz wiele innych. Nasz sklep znajduje się w centrum miasta Bielsko – Biała, gdzie w prosty sposób możemy dojechać samochodem. Pracuje u nas wykwalifikowana kadra sprzedawców. Posiadają oni rzetelną wiedzę na temat sprzedawanych instrumentów. Odpowiedzą na każde Twoje pytanie, dlatego nie zawahaj się ich zapytać o poradę. Posiadamy system sprzedaży ratalnej. Salon muzyczny Elpa Bielsko – Biała, serdecznie zapraszamy. Na pewno będziesz do nas często wracał.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl