M-AUDIO - PROMOCJA

W okresie od 1 października do 31 grudnia 2017 roku
kup M-Track 2X2, M-Track 2X2M lub M-Track 2X2 Vocal Studio Pro,
a będziesz mógł bezpłatnie pobrać kolekcję uznanych, najwyższej jakości wtyczek Softube:
The Passive-Active Pack.

Podnieś jakość swoich miksów i wyostrz swoje brzmienie
dzięki interfejsom M-Audio serii C
oraz uznanym wtyczkom firmy Softube - wiodącego producenta oprogramowania.

W okresie promocji nowi jak i obecni użytkownicy urządzeń M-Track 2X2, 2X2M i 2X2 Vocal Studio Pro są uprawnieni do BEZPŁATNEGO pobrania kolekcji wtyczek Passive-Active Pack firmy Softube.  

Kolekcja wtyczek „Passive-Active Pack” firmy Softube zawiera trzy różne equalizery. Każdy z nich ma własny charakter i jest starannie zaprojektowany w jednym celu: by muzykom i producentom muzycznym dostarczyć niezwykle intuicyjne narzędzia pomagające stworzyć idealne miksy. 

Passive Equalizer jest odwzorowaniem kultowych niemieckich trzypasmowych equalizerów z szerokim pasmem zapewniającym niezrównanie czysty i wyraźny dźwięk.

Passive equalizer

Active Equalizer to narzędzie, które doskonale sprawdza się tam, gdzie jest wymagany zdecydowany dźwięk. Jest odwzorowaniem szwajcarskiego modelu equalizera. To najlepsza platforma operacyjna do przetwarzania korekcyjnego, gdzie jest wymagana idealna precyzja w miksie.

Active equalizer

Focusing Equalizer to inspirujące i proaktywne podejście do tradycyjnego equalizera. To całkowicie oryginalna koncepcja firmy Softube, działająca w prawdziwie intuicyjny sposób. Potrafi wychwycić „niedopowiedzenia” w procesie miksowania i pozwala skoncentrować się użytkownikom na tym, co jest dla nich najważniejsze – na pracy twórczej.

Focusing equalizer

 

Informacje Wideo

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl